یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ FSR
یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ FSRیخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ FSRیخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ FSRیخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ FSR

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ FSR

 
 

خرید یخچال و فریزر

جهت اطلاع از موجودی، و مشاهده کالاهای مشابه

و خرید مستقیم از تامین کننده گان بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

جهت بررسی موجودی  و مشاهده کالاهای مشابه کلیک نمایید

نقد و بررسی

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ FSR


دسترسی سریع به مواد غذایی مورد علاقه
یخچال FSR سامسونگ در واقع یک «یخچال در یخچال» است که در جلوی دستگاه قرار دارد و امکان دسترسی سریع و راحت به همه مواد غذایی مورد علاقه خانواده و موادی که بیشتر استفاده می‌شوند را فراهم می‌آورد. این شوکیس شامل 6 محفظه جادار برای نگهداری انواع مواد غذایی (پنیر، انواع سس، نوشیدنی‌ها، میان وعده‌ها، خوراکی‌های بچه‌ها و مواد متعدد دیگر) می باشد که در سه قسمت برای اعضای مختلف خانواده مرتب شده اند، در نتیجه هر کس می‌تواند به راحتی هر آنچه می‌خواهد را پیدا کند.

نگه داشتن هوای سرد
قابلیت محافظ خنک کنندگی فلزی یخچال FSR سامسونگ که در سطح داخلی درب جلو تعبیه شده است کمک می کند دمای بهینه در یخچال حفظ شود و در نتیجه مواد غذایی همواره تازه بمانند، حتی وقتی که درب ویترینی را به دفعات باز و بسته می کنيد. این محافظ فلزی سرما را از هوا دریافت می کند و پس از بستن مجدد درب، بواسطه خاصیت رسانایی گرمایی بالای خود به سرعت افت دما را جبران می کند، در نتیجه مواد غذایی بهتر نگهداری می شوند.

طراحی شیک فراتر از زمان
سبک ممتاز و بهبود یافته یخچال FSR سامسونگ ظرافت و زیبایی دو چندان به تمامی آشپزخانه های مدرن می بخشد. روکش براق یکدست و منحصر به فرد دستگاه با یخ ساز و آب سرد کن استیل ضدزنگ بخوبی همخوانی دارد و رنگ آبی لاجوردی و وضوح نوشته های نمایشگر این تناسب را جلوه ای نو می بخشد. طراحی توکار آن از هماهنگی کامل با آشپزخانه برخوردار است و از کابینت بیرون نمی زند، در نتیجه نیازی به نصب آنچنانی ندارد.

سرمای یکنواخت در تمام نقاط
فرآیند خنک کننده یخچال FSR سامسونگ شامل یک سیستم خنک کننده همه جانبه است که سرمای یکنواختی را در تمامی نقاط یخچال در چهار گوشه آن فراهم می آورد. هوای سرد از طریق خروجی های متعدد در تمامی طبقات به درون دستگاه دمیده می شود، به این ترتیب یک دمای ثابت و پایدار از بالا تا پایین و از جلو تا عقب یخچال را شاهد خواهید بود و مواد غذایی تازه تر می مانند.

محفظه نگهداری قابل تنظیم
قفسه های کشویی و تاشوی یخچال FSR سامسونگ به شما امکان می دهد حجم محفظه های نگهداری را به دلخواه کم و زیاد کنید. این قفسه ها به داخل و بیرون کشیده می شوند و به راحتی می توان آنها را تا کرد یا بالا آورد تا با مواد مختلف با اندازه های متنوع جور در بیایند و از بطری های بزرگ گرفته تا ظروف بلند یا حجیم را به خوبی در خود جای دهند. بنابراین هیچ فضایی به هدر نمی رود و می توانید از یک روش هوشمندانه تر و راحت تر برای سامان دادن و نگهداری مواد غذایی استفاده کنید.

دسترسی سریع به آب و یخ
آبسردکن و یخساز یخچال FSR سامسونگ با دارا بودن یک روکش براق استیل ضدزنگ بسیار زیبا به همراه نمایشگری به رنگ آبی یخی ساده ترین راه برای دسترسی به یخ و آب خنک را فراهم می سازد. تنها با فشار یک دکمه می توانید از نوشیدن آب خنک تصفیه شده گوارا لذت ببرید یا پارچی پر از تکه های یخ مکعبی یا خرد شده داشته باشید.

فضای کمتر یخ بیشتر
یخساز آیس مستر (Ice Master) یخچال FSR سامسونگ در درب دستگاه تعبیه شده است، بنابراین با خالی شدن دو قفسه از فقسه های فریزر، فضای ارزشمند بیشتری در اختیار خواهید داشت. اما نیازی نیست نگران کمبود یخ باشید زیرا یخساز تا 2 کیلوگرم ظرفیت دارد و بواسطه جداره شفاف آن این امکان برای شما فراهم می آید که با یک نگاه از موجودی یخ دستگاه خود مطلع شوید.

جادار تر از همیشه
کشوهای جادار یخچال FSR سامسونگ فضای نگهداری بیشتری را هم در یخچال و هم در فریزر در اختیارتان قرار می دهند. کشوها در مجموع بزرگتر و حجیم تر از قبل می باشند، بنابراین گذاشتن و برداشتن مواد غذایی در آنها بسیار راحت تر است و حتی در گوشه ها نیز می توانید مواد و وسایل با اندازه بزرگتر از قبل قرار دهید. برای خانواده های پرجمعیتی مناسب است که اهل نشست و برخاست با دوستان هستند

بیشتر بدانید!

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل FSR اولین و تنها یخچال Shocase در دنیا تا تاریخ نوشتن این متن می باشد.

این مدل که از خانواده جدید یخچالهای سامسونگ با نام شوکیس (Show Case) است طراحی نوآورانه ای دارد. فضاهای داخلی این یخچال از طریق دو درب مختلف به طرز هوشمندانه ای جدا شده اند به طوری که دسترسی به مواد غذایی را بر اساس میزان مصرف آن ها آسان می کند.

برخی ویژگی های ساید FSR سامسونگ :

  • دو بخش مجزای SHOCASE و INNERCASE
  • طراحی منحصر بفرد
  • قابلیت نظم دهی بالای مواد غذایی در یخچال
  • سرمایش فلزی Metal Cooling
  • 3 بخش مجزا در درب بیرونی با توجه به نیازهای افراد خانواده

خنک کنندگی بهتر در ساید بای ساید FSR سامسونگ با تکنولوژس Metal Cooling

این ویژگی بدلیل وجود پوشش داخلی از جنس استیل تامین دمای داخل یخچال را تا 38 درصد سریعتر از سایر مدل های متداول انجام می دهد. همچنین در هنگام قطع برق 12 درصد بیشتر از مدلهای متداول سرما را حفظ میکند.

قیمت های تضمین شده

  

 

لطفا چند لحظه تامل بفرمائید...