ساید بای ساید سامسونگ 23hkmr
ساید بای ساید سامسونگ 23hkmr

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ 23HKMR

 
 

خرید یخچال و فریزر

جهت اطلاع از موجودی، و مشاهده کالاهای مشابه

و خرید مستقیم از تامین کننده گان بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

جهت بررسی موجودی  و مشاهده کالاهای مشابه کلیک نمایید

نقد و بررسی

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ 23HKMR


ظرفیت
حجم خالص کل 506 لیتر
حجم خالص فریزر 179 لیتر
حجم خالص یخچال 327 لیتر

ویژگی‌های یخچال
2 قفسه میوه و سبزیجات
1 محفظه لبنیات
ظرف تخم مرغ موجود است
3 قفسه
2 قفسه ساخته شده از شیشه ایمنی
بوگیر موجود است
4 عدد چراغ داخلی 30 وات

دسته‌بندی
ساید بای ساید


مشخصات فيزيکی
عرض خالص 912 میلیمتر
ارتفاع خالص بدنه با لولا 1789 میلیمتر
عرض خالص با دسته در 736 میلیمتر
وزن خالص 130 کیلوگرم

ویژگی‌های فریزر
2 کشوی پلاستیک شفاف فریزر
آبسرد کن در فریزر موجود است
فیلتر آب درون خطی
ایستگاه نوشابه در فریزر موجود است


ویژگی‌های خنک‌کنندگی
خنک کنندگی دوقلو
بدون برفک
جریان هوای چندگانه موجود است

ساير
آلارم هشدار در (2 دقیقه) موجود است
مبرد R-134a
عایق سیکلوپنتان

 

بیشتر بدانید!

همه چیز در سر جای خود.

زندگی با وجود این همه قفسه و محفظه در یخچال آسان تر می شود. با استفاده از محفظه های تاشو قوطی و بطری، فضای بیشتری را برای بطری های بلندتر فراهم کنید و با استفاده از کشوی کنترل رطوبت خودکار، سبزیجات و میوه جات خود را تازه و با طراوت نگه دارید. با ایستگاه نوشیدنی های این یخچال، آشپزخانه خود را به یک کافه شیک تبدیل کنید. محفظه های بزرگتر برای فضای نگهداری بیشتر. محفظه لبنیات برای نگهداری فراورده های لبنی عالی است. این محفظه با برخورداری از یک درب شفاف این امکان را برای شما فراهم می سازد که به راحتی از میزان مواد لبنی موجود در محفظه مطلع شوید. حفاظ های گالن می توانند بطری ها و ظروف بزرگ هم اندازه گالن را به خوبی نگه دارند. ردیف بطری، خنکی مناسب نوشیدنی های شما را حفظ کرده و آنها را آماده مصرف نگهداری می کند. قفسه تاشوی این یخچال برای ظروف بزرگ بسیار مناسب است چون از وسط تا می شود و همچنین می توانید از آن بعنوان یک قفسه بزرگ استفاده کنید.

چراغ ال ای دی شیک و کم مصرف برای یخچال و فریزر

محفظه های یخچال و فریزر به نور با شکوه و درخشان ال ای دی نیاز دارند که همه چیز را در یخچال و فریزر روشن و درخشان کند. همچنین، حرارت ساطع شده از چراغ های ال ای دی 10 برابر کمتر از حرارت لامپ های معمولی است؛ در نتیجه، نوسانات گرمایی هیچ تأثیر نامطلوبی روی عمر مفید مواد غذایی نخواهند داشت. آنچه شما از آن لذت خواهید برد فنآوری اقتصادی و کم مصرف ال ای دی است که میزان مصرف آن 20 برابر کمتر و عمر آن 2 برابر بیشتر از لامپ های معمولی است، و این یعنی صرفه جویی در هزینه های ماهیانه شما.

با استفاده از "جعبه بزرگ"، از فضای یخچال استفاده بهینه نمایید.


به لطف ظرفیت فوق العاده زیاد "جعبه بزرگ"، یخچال های ساید بای ساید سامسونگ امکان نگهداری میوه جات و سبزیجات بیشتری نسبت به یخچال های معمولی را برای شما فراهم می سازند. هنگامی که "جعبه بزرگ" را برای پر کردن بیرون می کشید، می توانید به کل فضای گسترده آن دسترسی پیدا کنید؛ که به نوبه خود ذخیره سازی و سازماندهی مواد موجود در آن را آسان و کم زحمت می سازد. بنابراین، با پر کردن "جعبه بزرگ"، فضای قفسه را خالی کنید.

آبسردکن دارای اندازه مناسب این کار را آسان می سازد.


آبسردکن و یخساز سامسونگ از دریچه ای بلند برخوردار است؛ بنابراین، به سرعت و راحتی می توان پارچ ها و لیوان های بلند را با آب تصفیه شده و یخ های مکعبی شکل پر کرد. صرف نظر از اینکه چه چیزی را از چه ظرفی می نوشید، همه چیز به راحتی در دسترس شما است.

قیمت های تضمین شده

  

 

لطفا چند لحظه تامل بفرمائید...