ساید بای ساید سامسونگ French4
ساید بای ساید سامسونگ French4یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ  French 4یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ  French 4یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ  French 4یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ  French 4یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ  French 4

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ French 4

 
 

خرید یخچال و فریزر

جهت اطلاع از موجودی، و مشاهده کالاهای مشابه

و خرید مستقیم از تامین کننده گان بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

جهت بررسی موجودی  و مشاهده کالاهای مشابه کلیک نمایید

نقد و بررسی

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ  French 4

یخچالی که می داند بچه ها دوست دارند خودشان خوراکی هایشان را از یخچال بردارند.
مشخصات فيزيکی
عرض خالص 35¾ (908 میلیمتر) میلیمتر
ارتفاع خالص بدنه با لولا 69 7/8 (1774 میلیمتر) میلیمتر
ارتفاع خالص بدنه بدون لولا 68½ (1740 میلیمتر) میلیمتر
عرض خالص با دسته در 36 1/4 (920 میلیمتر) میلیمتر
عرض خالص بدون دسته در 33 3/4 (858 میلیمتر) میلیمتر
عرض خالص بدون در 29 7/8 (760 میلیمتر) میلیمتر
ارتفاع خالص 1,923 میلی‌متر
عرض خالص 980 میلی‌متر
طول خالص 1,001 میلی‌متر
وزن خالص 164.3 کیلوگرم

ویژگی‌های فریزر
یخساز خودکار (R)
1 کشوی فریزر
1 قفسه داخل در فریزر
LED (سفید) برق مستقیم/12 ولت 6 عدد


ویژگی‌های خنک‌کنندگی
جریان هوای چندگانه موجود است

ویژگی‌های بیرونی
LED آبی و سفید/لمسی


ویژگی‌های یخچال
2 قفسه میوه و سبزیجات
6 قفسه داخل در
مجموعاً 5 قفسه
LED (سفید) برق مستقیم/12 ولت

دسته‌بندی
در فرانسوی - 4D

بیشتر بدانید!

جدیدترین یخچال کانتری سامسونگ از یک کشوی چهارم بسیار هوشمندانه در ارتفاع کانتر آشپزخانه بهره می برد. به همین خاطر حتی بچه های کوچک هم می توانند خودشان خوراکی ها و نوشیدنی های دلخواه شان را از داخل آن بردارند. چهار تنظیم دمای قابل تغییر آن به شما اجازه می دهد تا همه چیز، از اردورهای مخصوص عصر گرفته تا قوطی های آبمیوه بعد از مدرسه بچه ها را بخوبی خنک کنید. هرچه که از یک یخچال می خواستید در دسترس است.

زیبایی آشپزخانه، راحتی خانواده.

کشوهای یخچال را در ارتفاعی برابر با کانترهای متوسط آشپزخانه قرار داده ایم تا با ظاهر توکار خود تکمیل کننده نمای زیبا و مدرن آشپزخانه شما باشند. دسترسی به کشوهای مستقل وسطی AW3 بسیار آسان است و همه اعضای خانواده می توانند چیزهای دلخواه شان را با سرعت و راحتی در آن بیابند – غذاهای مهمانی برای مادرها، نوشیدنی های خنک برای پدرها، قوطی آبمیوه، ساندویچ، و خوراکی های دیگر برای بچه ها.

کمک به شما در پیدا کردن مکانی مناسب برای هر چیز.

تقسیم کننده هوشمند که برای یک خانواده چهار نفری بهینه شده شیوه ایست آسان برای تقسیم بندی محتویات یخچال. از کشوی مستقل وسطی برای اقلام پرمصرف استفاده کنید و برای بقیه چیزها، تقسیم کننده هوشمند می تواند براحتی در مرتب کردن و تقسیم بندی مواد غذایی بر اساس ترجیح اعضای خانواده، نوع غذا و یا هر روش دیگری که مطابق نیاز شما بود، کمک کند.

یخچال درون یخچال.

کنترل دمای سامسونگ که برای رفع نیازهای منحصر به فرد و متناسب با سلائق خانواده شما طراحی شده، کشویی است که به عنوان یخچالی درون یخچال شما عمل می کند. فقط کافی است یکی از چهار حالت را بر اساس نوع غذایی که می خواهید نگهداری کنید، انتخاب نمایید – 29 درجه فارنهایت (گوشت/ماهی)، 33 درجه فارنهایت (نوشیدنی های خنک)، 37 درجه فارنهایت (غذاهای آماده/خوراکی های سبک)، 42 درجه فارنهایت (نوشیدنی/غذاهای مخصوص مهمانی) – و کشو دما را برای تامین نیاز شما تغییر خواهد داد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که دکمه ای را لمس کنید.


حفظ کیفیت عالی مواد غذایی با خنک کنندگی دوگانه (Twin Cooling) آغاز می شود.
اینک، رهاورد سامسونگ برای شما فناوری خنک کنندگی یخچال هایی است که قیمت آنها پنج برابر قیمت این یخچال است. سیستم خنک کنندگی Twin Cooling Plus® هر محفظه را جداگانه خنک می سازد. هوای داخل فریزر خشک و هوای داخل یخچال مرطوب می ماند؛ بنابراین، مواد غذایی کیفیت عالی و اولیه خود را حفظ می کنند. این همان فناوری است که تصور می کردید فقط در یخچال های حرفه ای وجود دارد، اما باید بگوییم که همه یخچال های سامسونگ به آن مجهز هستند – یخچال هایی که سازندگان برای محتویات آن ارزش و اهمیت قائل هستند. تفکر هوشمند، زندگی ساده.

شیوه ای جذاب برای صرفه جویی در مصرف انرژی.

روشنایی LED تعبیه شده بیرونی ظاهری زیبا به یخچال شما می بخشد؛ روشنایی LED سامسونگ که در نقاط هدفمند تعبیه شده است داخل AW3-11 و تک تک محفظه های نگهداری آنرا بخوبی روشن می سازد تا بتوانید چیزهای مورد نیاز را براحتی و در نور بهتر بیابید. این چراغ های LED نیمه دائمی ضمن تامین نور درخشان، 20 برابر کمتر از چراغ های معمولی یخچال ها انرژی مصرف می کنند و در نتیجه، راه حلی بدون رقیب برای صرفه جویی در مصرف انرژی و سازگاری با محیط زیست هستند.
مهندسی شده برای تامین آسایش


دستگیره جدید و زیبای سامسونگ کار را برای شما آسان می سازد. آنقدر آسان که حتی کودکان نیز از عهده آن بر می آیند. این دستگیره مبدعانه که برای تامین راحتی و آسایش شما طراحی شده است، کار باز کردن در محکم یخچال در فرانسوی سامسونگ را آسان می سازد. نیازی به وارد کردن نیروی اضافی نیست. بالاخره.


آبسردکن دارای اندازه مناسب این کار را آسان می سازد.


آبسردکن دارای نمایشگر لمسی LED سامسونگ از دریچه ای بلند برخوردار است؛ بنابراین، به سرعت و راحتی می توان پارچ ها و لیوان های بلند را با آب تصفیه شده پر کرد. صرف نظر از اینکه چه چیزی را از چه ظرفی می نوشید، همه چیز به راحتی در دسترس شما است.فضای نگهداری بیشتر، مراجعه کمتر به فروشگاه های مواد غذایی.


محفظه های یخچال های در فرانسوی با فضای نگهداری بیشینه، 101 لیتر فضا در اختیار شما قرار می دهند تا عملاً همه چیز – نوشیدنی ها، غذاهای یخزده، صبحانه، ناهار و شام روزانه، صبحانه آخر هفته و حتی ناهار پیک نیک خانوادگی هفته بعد – را بتوانید در آن قرار دهید. یافتن فضای کافی مشکل نخواهد بود، بلکه خرید آن همه مواد غذایی برای پر کردن یخچال مشکل اصلی خواهد بود.

قیمت های تضمین شده

  

 

لطفا چند لحظه تامل بفرمائید...