یخچال فریزر 2 قلو سامسونگ rr19-rz19
یخچال فریزر 2 قلو سامسونگ rr19-rz19

یخچال فریزر دوقلوی سامسونگ RR19/RZ19

 
 

خرید یخچال و فریزر

جهت اطلاع از موجودی، و مشاهده کالاهای مشابه

و خرید مستقیم از تامین کننده گان بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

جهت بررسی موجودی  و مشاهده کالاهای مشابه کلیک نمایید

نقد و بررسی

یخچال فریزر دوقلوی سامسونگ RR19/RZ19

ویژگیهای یخچال:


ظرفیت
مجموع خالص 350لیتر

ویژگی‌های یخچال
قفسه 6عدد
شیشه قفسه ها
تعداد محفظه میوه و سبزیجات: 2عدد
قفسه داخل درب 5عدد


مشخصات فيزيکی
عرض خالص 595میلیمتر
ارتفاع خالص بدنه با لولا 1800میلیمتر
ارتفاع خالص بدنه بدون لولا 1800میلیمتر
عرض خالص با دسته درب 689میلیمتر
ظرفیت بارگیری 27/54/72
وزن خالص 72کیلوگرم
وزن ناخالص 81کیلوگرم

ویژگی‌های بیرونی
نمایشگر و کنترل: ال ای دی دیجیتال آبی
دستگیره آسان


ویژگی‌های خنک‌کنندگی
بدون برفک

ویژگیهای کلی :

کمپرسور اینورتر دیجیتال-محفظه میوه و سبزیجات-سیستم کنترل LED-ضد برفک-آبسردکن-محفظه انجماد سریعSuper Freeze-یخساز دستی

بیشتر بدانید!

یخچال فریزر دوقلوی مدل 12 سامسونگ طراحی مدرن را با راندمان بالای انرژی ادغام کرده است تا آشپزخانه و قبض برق شما را بهتر سازد.یخچالی با راندمان بالای مصرف انرژی، پیشگام گروه خود

دیجیتال اینورتر کمپرسور
دستگاه جدید 1 درب یخچال 1 درب فریزر بلند سامسونگ با در نظر گرفتن رده بندی A++ مصرف انرژی EU هم در حفاظت از محیط و هم در نگهداری از مواد غذایی و نوشیدنی های شما کوشاست. سیستم سنسورهای هوشمند آن از مجموعه ای از سنسورهای بیرونی و داخلی بهره می گیرد تا میزان رطوبت و دما را بهینه ساخته و از مصرف انرژی بکاهد. کمپرسور مجهز به اینورتور دیجیتالی آن نیز در مقایسه با کمپرسورهای رایج انرژی کمتری مصرف می کند چون که بر اساس الگوی مصرف شما تنظیماتی را انجام می دهد. صرفه جویی در مصرف انرژی به معنی صرفه جویی در هزینه قبض های برق نیز هست.


تازگی بدون برفک را به آشپزخانه خود هدیه دهید

دیگر لازم نیست در طول مراحل یخ زدایی (دیفراست) عادی تمام محتویات یخچال یا فریزر را خالی کنید، چون اصلاً دیگر نیازی به یخ زدایی عادی وجود ندارد. ویژگی بدون برفک True No Frost سامسونگ یکنواختی سرمایش و خنکی را تضمین می کند تا از برفک زدن و انباشته شدن یخ جلوگیری گردد. حال می توانید تازگی و ارزش تغذیه ای تمام مواد غذایی خود را حفظ کرده و وقت بیشتری برای انجام کارهای مختلف و تفریحات و سرگرمی داشته باشید. علاوه بر این، قابلیت بدون برفک True No Frost دمایی یکنواخت ایجاد می کند لذا نیاز به انرژی را کاهش داده و باعث افزایش طول عمر سیستم خنک کننده می شود.


شیوه ای ممتاز برای صرفه جویی در مصرف انرژی

چراغ های ال ای دی برج روشنایی زیبا قسمت های داخلی دستگاه را غرق در نور خواهند ساخت تا بتوانید تمام مواد غذایی را به راحتی ببینید. بدین ترتیب می توانید چیزهای مختلف را آسان تر پیدا کنید، در نتیجه مدت زمانی که درب یخچال را برای جستجوی یک خوراکی دلخواه در گوشه ها و زوایای دور باز می گذارید کاهش خواهد یافت. طراحی چراغ ها بگونه ایست که در فضا صرفه جویی می کنند لذا جای بیشتری برای نگهداری مواد غذایی خواهید داشت. علاوه بر این، چراغ های مذکور گرمایی منتشر نمی کنند و مصرف انرژی آنها از چراغ های عادی کمتر است. هر دوی این عوامل باعث کاهش رقم قبض برق شما می شوند.


کنترل تنظیمات با ظرافت و سلیقه

نمایشگر ال ای دی
دو نمایشگر ال ای دی آبی که بر ظرافت و زیبایی درب ها و جذابیت دستگاه می افزایند، مجموعه متنوعی از کنترل ها را نیز در اختیار شما می گذارند. تنظیمات دما را تغییر داده یا حالت خنک کردن سریع را فعال کنید تا مواد غذایی تازه خریداری شده را با سرعت خنک سازید. شما همچنین می توانید با قابلیت های تعطیلات و اقتصادی نیز در مصرف انرژی صرفه جویی کنید. حتی یک قابلیت قفل کودک نیز وجود دارد که کودکان کنجکاو را از تغییر دادن تنظیمات شما باز می دارد.


منعطف و زیبا


یک ویژگی مبدعانه که دستگاه های جدید 1 درب یخچال 1 درب فریزر بلند را از مدل های ساید بای ساید عادی متمایز می سازد، آزادی عمل شما در قرار دادن یخچال در هر طرف فریزر مستقل می باشد. درب های هر دو قابل معکوس شدن هستند بنابراین می توانید آنها را به دلخواه طوری تنظیم کنید که به چپ یا راست باز شوند. با این قابلیت ویژه سازی می توانید مطمئن باشید که درب های یخچال و فریزر به یک ورودی باز نمی شوند و یا به کابینت ها برخورد نمی کنند.به گردش درآوردن هوا در همه جا

گردش هوا در همه جا

با قابلیت جریان هوای چندگانه می توانید مطمئن باشید که تمام خوراکی ها و مواد غذایی قرار داده شده در هر قفسه و در هر محفظه به یکسان خنک خواهند شد. منافذ تهویه ای که در نقاط صحیح قرار داده شده اند هوای خنک را در کلیه قسمت های داخلی یخچال و فریزر به گردش در می آورند تا دمایی ثابت و یکنواخت در آنها برقرار شده و تازگی مواد غذایی برای مدت طولانی تری حفظ گردد. همچنین بوزدای تعبیه شده داخلی بوهای قوی مانند چیلی تند دیشب را از بین می برد.


راهی تازه تر برای نگهداری میوه و سبزیجات


محفظه نگهداری میوه

بسیار پیش می آید که برخی میوه ها را به اشتباه جزو سبزیجات به حساب می آوریم و بالعکس، اما جعبه بزرگ کنترل رطوبت می داند که این دو گروه غذایی نیازهای رطوبتی متفاوتی دارند. فقط با باز کردن یا بستن میله کنترل می توانید میزان رطوبت بهینه را برای نخودفرنگی یا گلابی های خود تنظیم کرده و تازگی و طراوت آنها را برای مدت طولانی تری حفظ نمایید. این جعبه آنقدر بزرگ هست که بتوانید طالبی و یا کدوهای بزرگ را نیز در آن قرار دهید.

 

قیمت های تضمین شده

  

 

لطفا چند لحظه تامل بفرمائید...