ماشین لباسشویی سامسونگ 1492

ماشین لباسشویی 8.5 کیلویی سامسونگ مدل 1492 (Combo)

 
 

خرید ماشین لباسشویی

جهت اطلاع از موجودی، و مشاهده کالاهای مشابه

و خرید مستقیم از تامین کننده گان بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

جهت بررسی موجودی، قیمت و سفارش کالا کلیک نمایید

نقد و بررسی

مشخصات اصلی:
- ظرفیت: 5 / 8 کیلوگرم
- دور موتور: 1400
- مصرف انرژی: A+++
- دیگ الماسه ضدچروک
- سیستم های کاهش مصرفCeramic Heater و Ecobubble
- سیستم محافظتی Volt Control
- موتور DIM
- بوزدایی با هوای داغ
- شستشو با حباب
- دو شیر
- درب عریض(480*330mm)
- رنگ: سفید- نقره ای
- ابعاد: 600*600*850

 

بیشتر بدانید!


فن آوری حباب ساز Eco Bubble

فن آوری حباب ساز Eco Bubble Samsung ضمن برخورداری از کیفیت فوق العاده شستشو در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و از لباس ها و پارچه های شما محافظت می کند. این جدیدترین فن آوری بابل (حباب) کیفیت شستشو را بروشی هوشمندانه ارتقا می بخشد و بهترین انتخاب برای داشتن لباس هایی همیشه تمیز است. با قابلیت ویژه Bubble Care Samsung لباس های شما همیشه ظاهر نو و تمیز خود را حفظ خواهند کرد.


با دیگ الماسه™ لباس های شما همیشه نو خواهند ماند

شما اصلاً نباید برای تمیز کردن عالی لباس ها و پارچه های خود با دردسر خراب شدن آنها روبرو شوید. به همین خاطر است که Samsung Q1492 از فن آوری ویژه دیگ الماسه بهره می برد. در این دستگاه یک مخزن عمیق شستشو با فرورفتگی های الماس شکل جایگزین دیگ های معمولی شده است. این طرح و بافت اعجازآور از کشیده شدن و خراب شدن پارچه های شما جلوگیری کرده و محیطی عالی برای شستشوی ظریف و در عین حال موثر و کامل آنها می سازد. با سیستم منحصر بفرد دیگ الماسه™ ماشین لباس شویی Samsung Q1492 لباسهای خود را در بهترین شکل و وضعیت حفظ کنید.
گرم کننده سرامیکی برای راندمان و قدرت بیشتر

مدهای لباس هر روز عوض می شوند اما Samsung Q1492 به دلیل برخورداری از یک گرم کننده سرامیکی بادوام برای سالیان سال مشغول شستن لباس های شما خواهد بود. گرم کننده های سرامیکی از انباشته شدن مواد کلسیمی که باعث مصرف بیشتر برق می شوند، جلوگیری می کند. برای حل کردن این رسوبات کلسیمی در گرم کننده های معمولی باید حتماً از مواد شوینده خاصی استفاده شود. علاوه بر اینها، قابلیت گرم کردن سریع گرم کننده های سرامیکی راندمان مصرف انرژی را افزایش داده و تاثیر آنرا بصورت کم شدن رقم قبض برق بعدی خود خواهید دید.قیمت های تضمین شده

  

 

لطفا چند لحظه تامل بفرمائید...