جستجو و انتخاب کالا

استفاده از منوی کالاها (بازارها)

درمنوی کالاها که در سمت راست و بالای صفحه  که با نام بازارها مشاهده می شود سعی شده است تا اجناس به صورت موضوعی طبقه بندی شوند.بنابر این خریداران می توانند به راحتی دسته کالایی مورد نظر خود را از دسته بندی های موجود انتخاب نمایند و در نهایت به کالای هدف دسترسی پیدا کنند.

در هر مرحله جهت بازگشت به زیر شاخه بالاتر ویا صفحه اصلی می توانید از " نشانگر صفحات " که در بالای هر صفحه به رنگ آبی قرار دارد استفاده نمایید.همچنین از منوی "بازارها" جهت تغییر دسته بندی کالایی و رفتن به زیر شاخه های دیگر می توان استفده نمود.

انتخاب دقیقتر

پس از انتخاب دسته کالایی مورد نظر خود ، با تعداد زیادی کالا در زیر شاخه مورد نظر مواجه می شوید که ممکن است خیلی از آنها مورد نظر شما نبوده باشند.جهت انتخاب دقیقتر کالای مورد نظر خود در هر زیر شاخه از بخش "انتخاب دقیقتر" استفاده نمایید.در این بخش شما با استفاده از فیلترهای مخصوص کالا ، نظیر "نام تجاری" و " قیمت" که برای همه زیر شاخه ها وجود دارد و فیلترهای دیگری که به نوع زیر شاخه بستگی دارد بعنوان مثال "نوع تلویزیون" و "اندازه صفحه نمایش" برای زیر شاخه "تلویزیون" می توانید کالای مورد نظر خود را با دقت بیشتری انتخاب نمایید.

انتخاب نوع نمایش کالاها

در اینترنت بازار ، 3 نوع نمایش تک ستونی و دو ستونی و جدولی برای کالاها وجود دارد. اینترنت بازار به صورت پیش فرض حالت تک ستونی را برای نمایش کالاها انتخاب کرده است. شما می توانید با تغییر حالت نمایش از طریق دکمه هایی که در بالای صفحه کالا ها وجود دارند حالت نمایش دلخواه خود را انتخاب نمایید.

انتخاب ترتیب نمایش کالاها و تعداد کالاها در هر صفحه

ترتیب نمایش کالاها در "اینترنت بازار" به صورت پیش فرض بر اساس "قیمت زیاد به کم" می باشد به این صورت که گرانترین کالاها در بالای صفحه قرار می گیرند .شما می توانید به دلخواه خود این ترتیب نمایش را عوض کرده بر اساس قیمت کم به زیاد، ترتیب حروف الفبا  و یا بر اساس تعداد بازدید تنظیم نمایید. همچنین تعداد نمایش کالا در هر صفحه را می توانید به دلخواه خود تعیین نمایید.این تنظیمات در بالای صفحه کالاها قرار دارد.

لطفا چند لحظه تامل بفرمائید...