قوانین و مقررات

با تشکر از شما جهت بازدید از سایت اینترنت بازار به اطلاع می رساند استفاده شما از سایت اینترنت بازار نشانه توافق شما با تمامی قوانین مندرج در این صفحه می باشد.

خرید کالا از پایگاه اینترنتی اینترنت بازار بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

قیمت کالاها

قیمت کالاها در سایت اینترنت بازار قیمت اعلام شده از طرف تامین کنندگان کالاها برای مصرف کننده می باشد و بطور پیوسته بروز رسانی می گردد.سایت اینترنت بازار در راستای سیاست شفاف سازی قیمتها برای مصرف کنندگان قیمتهای اعلام شده از طرف تامین کنندگان اصلی برای مصرف کنندگان را بدون هیچگونه تغییری در سایت درج می کند و همواره سعی در بروز کردن قیمتها دارد.

چنانچه اشتباهی در درج قیمتها رخ دهد و این اشتباه سبب متضرر شدن خریدار گردد، سایت اینترنت بازار خسارت مالی وارده به خریدار را جبران می نماید.

بدلیل وجود نوسانات قیمت و موجودی کالاها ، قیمت و موجودی پس از ثبت سفارش خریدار تایید می گردد.

مالیات و عوارض

سایت اینترنت بازار هیچگونه مالیات و عوارض،هزینه بسته بندی  و ... به قیمتها اضافه نمی کند.

خدمات پس از فروش

کلیه کالاهای سایت اینترنت بازار دارای ضمانتنامه (برگه گارانتی) کالا از سوی تامین کنندگان اصلی می باشد. موارد فاقد ضمانتنامه در سایت درج شده است.

حقوق مادی و معنوی و حق تکثیر

تمامی محتوای سایت اعم از متون و تصاویر  و همچنین خدمات ارائه شده صرفا جهت استفاده شخصی و غیر تجاری شما در سایت درج شده است و هر گونه استفاده غیر مجاز از آنها جهت مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.هیچ شخصیت حقیقی ، حقوقی یا مجازی (وبسایت ، وبلاگ و ...) به هیچ عنوان نباید از محتویات و اطلاعات سایت اینترنت بازار جهت مقاصد تجاری اعم از فروش ، بازاریابی ،بازتولید و ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. کلیه محتوای سایت متعلق به اینترنت بازار می باشد. استفاده از محتوا و اطلاعات سایت جهت مقاصد تجاری فقط با موافقت کتبی مدیریت سایت اینترنت بازار مجاز می باشد .استفاده از محتوای سایت جهت مقاصد غیر تجاری و غیر تبلیغاتی برای سایتها و وبلاگهای شخصی با ذکر ماخذ بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی و محتویات سایت اینترنت بازار شامل قانون حق تکثیر بوده و متعلق به سایت اینترنت بازار می باشد.

مشخصات و اطلاعات کالاها

مشخصات و اطلاعات کالاهای موجود در سایت اینترنت بازار از شرکتهای تولید کننده ، نمایندگان آنها در ایران  یا سایتهای معتبر و یا از روی خود کالاها گرد آوری شده و معتبر می باشند.ممکن است در مواردی اطلاعات درج شده غیر دقیق و یا دارای خطاهای نوشتاری باشد.سایت اینترنت بازار مسئولیت اینگونه خطاها را بر عهده نخواهد داشت.سایت اینترنت بازار به طور پیوسته اطلاعات و مشخصات کالاها را اصلاح و بروز رسانی خواهد کرد.

تکمیل فرم سفارش کالا

لازم است که مشتریان در هنگام ثبت نام در سایت و یا سفارش کالای مورد نظر خود فرمهای مربوطه را دقیق و صحیح تکمیل نمایند.در صورت ارائه اطلاعات ناقص و خطا از طرف کاربران ،سفارشات آنها قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

سیاست تبلیغات

سایت اینترنت بازار جهت تامین هزینه های خود ممکن است در هر زمان اقدام به نمایش تبلیغات در سایت نماید.کیفیت و کمیت تبلیغات و سیاستهای تبلیغاتی توسط اینترنت بازار بنابر مقتضای زمان تعیین گردیده یا تغییر خواهد کرد.

حفظ امنیت سایت از سوی کاربران

کلیه بازدیدکنندگان سایت متعهد می شوند که از امکانات سایت به هیچ عنوان جهت مقاصدی بر خلاف قوانین سایت استفاده ننمایند.همچنین ایشان متعهد می گردند که هیچگونه استفاده ای که خارج از عرف و اهداف راه اندازی این سایت میباشد نخواهند کرد و باعث آسیب رساندن،از کار انداختن یا معیوب ساختن سایت یا هاست نمی گردند.همچنین متعهد می شوند که هیچ اقدامی جهت دسترسی غیر مجاز به اطلاعات ،محتویات ،پنل مدیریتی سایت ،پایگاه داده و منبع سایت (سورس) که به طور متعارف خارج از دسترس کاربران است انجام ندهند.

لینک ها

سایت اینترنت بازار ممکن است دارای لینکهایی به سایتهای دیگر از جمله سایتهای تولید کنندگان و نمایندگیها و ... باشد. این سایتها تحت مدیریت مستقلی اداره می شوند و خارج از کنترل اینترنت بازار می باشند لذا سایت اینترنت بازار مسئولیتی در قبال محتویات این سایتها و همچنین لینکهای دیگری که ممکن است در این سایتها وجود داشته باشند ندارد . همچنین اینترنت بازار مسئولیتی در قبال خسارات یا آسیبهای احتمالی وارده به رایانه کاربران در اثر انتقال بدافزارهایی که ممکن است در این سایتها وجود داشته باشد ندارد.

وضعیت موجود

سایت اینترنت بازار هیچ مسئولیتی در رابطه با صفحاتی از سایت که اکنون در دسترس نیستند و لینکهای مرده نخواهد پذیرفت و خدمات سایت اینترنت بازار در هر زمان بر اساس ((وضعیت موجود)) ارائه می گردد.اینترنت بازار مسئولیت عدم کارکرد سایت یا تاخیر در اجرای درخواستهای کاربران را که می تواند ناشی از خرابی تجهیزات رایانه ای،عوامل طبیعی،نیروی انسانی،مشکلات اینترنتی - مخابراتی و ... باشد را نخواهد پذیرفت.

حق تغییر سرویسها

سایت اینترنت بازار بر اساس سیاستهای داخلی خود ممکن است در هر زمان به هر دلیلی و بدون اطلاع قبلی سرویسهای خود را تغییر دهد و حق تغییر در شرایط خدمات را برای خود محفوظ می داند.بدیهیست که تغییر در شرایط سرویسها در قسمت مربوطه در سایت درج خواهد شد.استفاده کاربران از سایت بمنزله پذیرش هرگونه تغییر در شرایط و خدمات می باشد.

لطفا چند لحظه تامل بفرمائید...