ایبایار چیست ؟

اگر شما از مشتریان وفادار "اینترنت بازار" هستید، هدیه ارزشمند  ما به شما "ایبایار"  است.


ایبایار چیست ؟


ایبایار از ترکیب کلمات اینترنت (ای) و بازار (با) + یار تشکیل شده است و معنای آن یاری در خرید از سوی اینترنت بازار است.

"ایبایار" در واقع نوعی تخفیف ویژه برای خریداران محترم می باشد تا در خرید بعدی بتوانند بر اساس مقدار ایبایاری که از خریدهای قبلی خود بدست آورده اند تمام یا بخشی از قیمت خرید جدید خود را پرداخت نمایند. ایبایار یک کمک غیر نقدی از طرف فروشگاه اینترنتی اینترنت بازار برای تمامی خریدارانی می باشد که تصمیم می گیرند خرید های بعدی خود را نیز از اینترنت بازار انجام دهند. در واقع این یک کمک عمومی از طرف اینترنت بازار برای تمامی مشتریانش است ولی عملا آندسته از مشتریانی که برای خریدهای آتی به فروشگاه اینترنتی اینترنت بازار مراجعه می نمایند می توانند از ایبایار خود استفاده کنند.


ایبایار چگونه کار می کند؟


در صفحه هر کالا، در زیر قیمت، قیمت کالا بر اساس ایبایار درج شده است. این قیمت بدین معناست که چنانچه شما به میزان ایبایار درج شده برای هر کالا، ایبایار داشته باشید میتوانید آن کالا را با پرداخت ایبایار خود خریداری نمایید بدون اینکه پولی بابت آن کالا پرداخت کنید. همچنین شما می توانید برحسب میزان ایبایاری که ذخیره کرده اید قسمتی از قیمت کالا را با ایبایار پرداخت کنید. در زیر قیمت کالا بر اساس ایبایار، میزان ایبایاری که شما با خرید آن کالا دریافت می کنید و می توانید در خرید های بعدی از آن استفاده نمایید نیز درج شده است. یعنی چنانچه شما آن کالا را خریداری نمایید به میزان ایبایار ذکر شده در این قسمت در حساب شما ایبایار ذخیره می گردد.


چگونه با ایبایار تمام یا قسمتی از قیمت کالا را پرداخت کنم ؟


پس از خرید اول شما از فروشگاه اینترنتی اینترنت بازار، بر حسب میزان خرید شما، ایبایاری به شما تعلق می گیرد که در حساب شما درج می گردد و شما پس از ورود به سایت با مشخصات کاربری خود، آن را در بخش "شما در اینترنت بازار" تحت عنوان "ایبایار شما" خواهید دید. حالا چنانچه شما قصد خرید کالایی دیگر را داشته باشید، پس از انتخاب کالای مورد نظر و افزودن آن به سبد خرید و فشردن دکمه "تکمیل فرآیند خرید" در صفحه "پرداخت در محیط امن" در کادر "خلاصه سفارش" در سمت چپ صفحه مقدار ایبایار شما درج شده است. با وارد کردن مقدار ایبایاری که قصد استفاده از آن را دارید در کادر مربوطه و فشردن دکمه روبرو، قیمت دوباره محاسبه می گردد و چنانچه مقدار ایبایاری که شما قصد استفاده از آن را دارید برابر با ارزش کالا باشد، شما فقط هزینه حمل را پرداخت نموده و در غیر اینصورت باقیمانده ارزش کالا را پرداخت می نمایید.


مدت زمان اعتبار ایبایار چقدر است ؟


ایبایار زمان انقضاء ندارد و تا زمانی که آن را مصرف نمایید دارای اعتبار می باشد.

لطفا چند لحظه تامل بفرمائید...