قیمت های تضمین شده در اینترنت بازار

فروشگاه اینترنتی اینترنت بازار همواره سعی دارد بهترین خدمات را به کاربران و مشتریان محترم خود ارائه نماید. در این راستا و جهت جلب رضایت خریداران محترم، اینترنت بازار کلیه قیمتهای فروش را در سایت خود تضمین می نماید.

از آنجایی که کلیه کالاهای ارائه شده در فروشگاه اینترنت بازار، اصل بوده و مستقیما از شرکتهای اصلی تهیه می گردند، قیمتهای ارائه شده در سایت نیز همواره مساوی و یا کمتر از لیست قیمت ارائه شده توسط شرکتهای اصلی برای مصرف کننده نهایی می باشد. چنانچه مشتریان محترم پس از خرید کالایی از سایت اینترنت بازار متوجه شوند که قیمت خرید آنها بیشتر از لیست قیمت مصرف کننده شرکت اصلی می باشد، سایت اینترنت بازار، نهایتا ظرف مدت 3 ساعت ما به التفاوت قیمتی را به خریدار عودت می دهد.

 مدت زمان تضمین قیمتها برای کلیه کالاها تا 48 ساعت پس از زمان خرید می باشد. لطفا توجه داشته باشید که ملاک قیمت، قیمت شرکت تامین کننده برای مدل و رنگ مربوطه می باشد.

 جهت استفاده از این سرویس، می توانید از طریق فرم "تماس با ما" در سایت با ذکر کامل مدل وسیله و رنگ آن و همچنین تاریخ دقیق خرید و یا شماره صورتحساب خود اقدام فرمایید تا کارشناسان فروش اینترنت بازار پس از بررسی با شما تماس گرفته و مراحل کار انجام پذیرد.

 

لطفا چند لحظه تامل بفرمائید...